Jump to content

N0Lif3

Recommended Posts

3 minutes ago, N0Lif3 said:

and btw skillet is not from my party ;) Rassian and Ukraina players  in MM :

-bulichka 

-w84me

-TheOnce

till now ;) 

Я и не говорил, что он из твоей CP. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CoreyTaylor said:

Я и не говорил, что он из твоей CP. 

Bad translator..

как называется ваша группа ?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, N0Lif3 said:

Интересно, можно ли играть так же, как пишешь

Я играю лучше всех твоих бишей, когда либо игравшие у тебя в пакете. Так что да, можно.

Link to comment
Share on other sites

and btw skillet is not from my party ;) Rassian and Ukraina players  in MM :

-bulichka 

-w84me

-TheOnce

till now ;) 
__________________________________________________________________
I did not say that he (Skillet) is from your CP (Google translate)

Edited by CoreyTaylor
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, CoreyTaylor said:

Я играю лучше всех твоих бишей, когда либо игравшие у тебя в пакете. Так что да, можно.

So if u are so top :D than your party must be amazing too :D But u scary to say name from your party tell me why ? So if u so much scary to speak about your pack than why u play with them when u are so TOP ? ^^ U are just next emo boy who join to some topic and spaming every where bullshit i check already. If u are so amazing tell me your nick name in the game ?:D Why you hide your nick in forum ? aaa i know bcs u just write some bullshits :D every one can write what he want but ofc write and play is to diffrent storys ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, N0Lif3 said:

Może w sumie ci te CND na rękę wychodzi bo będziesz mógł se normalnie mecze oglądać i w huja walić bo tam u nich to normalne ;)

Od walenia w chuja w tym cp to ty jestes i kazdy to powie.

Edited by Sawk

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sawk said:

Od walenia huja w tym cp to ty jestes i kazdy to powie.

Poki co to nikt tego nie mowi po za tobą :) Siedz se tam i rób co chcesz nie mam zamiaru z tobą pierdolić na chacie bzdur. Dla mnie jesteś zwykłym cwelem co zostawia ziomków dla jakiś frajerów. Pierdolisz na randolfa i CND tyle że na ts mało co żył żeś se nie podcioł. A teraz sam z nim napierdalasz mimo że wiesz że ssie jego klan kutasa powodzenia dziewczynko.

Link to comment
Share on other sites

Ani jednego dobrego gracza Co ty niby wiesz o moich graczach ? to ty taki dobry gracz jestes ? Jedynie co umiesz robić to narzekać i troche targetować. Nic po za tym. Ssiesz pałe i tyle w temacie 

Link to comment
Share on other sites

U mnie w cp wystarczy że jestem Ja dobrym graczem ;) moge mieć nawet najwiekszych randomów a z nich zrobie coś. Dobrze o tym wiesz kolego jak sam żeś randomie dochodził i na każdym starym frapsie wykładasz się jak szmata. Powodzenia w nowym CP 

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, N0Lif3 сказал:

Sawk это просто собака, которая не меняет хозяина

Я еще в те времена говорил ему бросать твою помойку, да жаль что он послушал меня только сейчас. Гл тебе и мне реально жаль русских ребят которые будут играть с таким лсом

 

 

Shot00006.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, Lucifer :O сказал:

Я еще в те времена говорил ему бросать твою помойку, да жаль что он послушал меня только сейчас. Гл тебе и мне реально жаль русских ребят которые будут играть с таким лсом

Нам очень важно знать Ваше мнение, Спасибо. 

bulichkaTV

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...